Ana Sayfa

Ana Sayfa / Kurumsal / Ödeme Ve Teslimat

ÖDEME VE TESLİMAT

 

 1 - EFT veya Havale Yoluyla

https://www.kaloriisi.com/Corporate/BankAccounts” ve Faturamız detayında verilen bankalardan herhangi birine Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz ödemeyi İnternet sitemizde bulunan “https://www.kaloriisi.com/Corporate/BankAccounts” bölümündeki “Ödeme Bildirimi” linkini kullanarak veya destek@kaloriisi.com adresine mail yoluyla bildirebilirsiniz. Ödemeniz ilgili bankadan teyit edilip cari hesabınıza işlendikten sonra gerçekleşmiş olacaktır.

 2 - Sitemiz Üzerinden veya Müşteri Temsilcisi Aracılığı İle Kredi Kartı Yoluyla

Sitemizde bulunan Online Ödeme alanından veya Müşteri Temsilcisi aracılığıyla tüm kredi kartları ileonline tek ödeme ya da tanımlı olan kredi kartları ile online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.Ödemeniz, ilgili bankadan online provizyon  onayıakabindeve cari hesabınıza işlendikten sonra gerçekleşmiş olacaktır.

 3 - Sipariş Bedeli İadesi 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Kalori İklimlendirme San. Tic. A.Ş. yasal süresi içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iadesine ilşkin ilgili finansal kuruluşa gerekli talebi yapar. Bu işlem için banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. İade süreci ilgiliğ Finansal kuruluşun iç süreçleri ile ilgili olup, şirketimiz bu süreçte müşterilerimize destek verme konusunda azami gayreti sergileyecektir.

 4 - Teslimat 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri mümkün olan en kısa sürede teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için teslim süresi siparişiniz akabinde müşteri temsilciniz tarafından sizlere bildirilecektir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen bulunduğunuz lokasyona ait sevkiyat rutu hakkında müşteri temsilcinizden bilgi alınız. Ayrıca sipariş tamamlama aşamasında teslimat adresinizi ve teslimat notunuzu kontrol ederek işlemi tamamlayınız. 

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları Türkiye için geçerli olup ürüne veya siparişe özel bir durum olmadıkça Kargo ücreti müşteri tarafından karşılanır. Kargo Firma tercihi sipariş notunda belirtilmedikçe Satıcının bu konuda sorumluluğu olmayacaktır.

 5 - Ödeme Takibi 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 

  Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda destek@kaloriisi.com mail adresine bildiriniz. 

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde ürün ile ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

 

 

Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand