Ana Sayfa

Ana Sayfa / Kurumsal / Hakkımızda

2005 yılından bugüne; taahhüt, inşaat ve toptan satış şirket tecrübelerimizi birleştirerek kurduğumuz KALORİ A.Ş. ile güçlü adımlarla yola koyulmuş bulunmaktayız.Çıktığımız bu yolda ''MUTLU MÜŞTERİ'' anlayışını prensip edinip; profesyonellik, yaratıcılık ve dürüstlük ilkeleriyle en iyi hizmeti sunmaya hazırız.

KALORİ A.Ş. kuruluşunda sınırı olmayan bir çerçeve hedefleyerek, büyüme yolunda emin adımlarla zirvedeki yerini alacaktır.

2014 yılından beri toptan satış tecrübemiz ile sektöre yön veren akılcı çözümlerimiz ve sektörün dijital pazara evrimleşmesinde ki öncülüğümüzü KALORİ A.Ş. ile geliştirerek, amacımız olan müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

KALORİ A.Ş. ; dijital pazarda sektörel eksikliği en iyi şekilde dolduran yaratıcı çözümleri ile siz değerli iş ortaklarına en iyi hizmeti vermeyi prensip edinmiştir.

Sektörün geleceğine yön veren akılcı ve şeffaf iş anlayışımız ile, müşterilerimizin ihtiyaçlarını global markalar ile en iyi şekilde karşılamak için KALORİ A.Ş. olarak tüm ekibimiz ile hizmete hazırız.

Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand